Επικοινωνήστε μαζί μας, στείλτε μας τα άρθρα σας και ότιδήποτε θέλετε να σχολιάσουμε ή να καταγγείλετε στο email: bluewhitepassion@gmail.com

Σάββατο 8 Νοεμβρίου 2014

Super η Κ-20 2-0 μέσα στα Γιάννενα

fash2Άλλη μία σημαντική όσο και σπουδαία νίκη πέτυχε η Κ -20 της Νίκης Βόλου!
Η ομάδα Νέων της ομάδας μας, αντιμετώπισαν την αντίστοιχη ομάδα του ΠΑΣ στα Γιάννενα την οποία και κέρδισαν με σκορ 2-0!
Αξίζει να σημειωθεί πως οι Γιαννιώτες είχαν ένα σερί νικών, το οποίο και τους το σταμάτησαν οι παίκτες του Παντελή Βαρβέκη...

Παίζοντας έξυπνο και καλό ποδόσφαιρο, η Νίκη από το πρώτο ημίχρονο ήταν η... κυρίαρχος του παιχνιδιού.
Προσέχοντας πολύ τα νώτα της, η ομάδα μας έψαχνε τον κατάλληλο χρόνο για να βγει στην κόντρα επίθεση και να "χτυπήσει" τους αντιπάλους της.
Στο πρώτο μέρος δεν έγινε αυτό και το ματς έμεινε στο μηδέν.
Στο β΄ 45λεπτο όμως και μετά από 1 ώρα παιχνιδιού, η Νίκη ανέβασε στροφές και χτύπησε το παιχνίδι.
Έτσι αφού πρώτα ο Στρούγγης άνοιξε το σκορ, ήρθε λίγο αργότερα ο Σιώμος να γράψει το 0-2 που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα!