Επικοινωνήστε μαζί μας, στείλτε μας τα άρθρα σας και ότιδήποτε θέλετε να σχολιάσουμε ή να καταγγείλετε στο email: bluewhitepassion@gmail.com

Δευτέρα, 1 Δεκεμβρίου 2014

Ο Κουτσιαύτης στο Πανθεσσαλικό

Ο Αριστομένης Κουτσιαύτης από τον σύνδεσμο διαιτητών Άρτας ορίστηκε στο παιχνίδι της Νίκης κπόντρα στον Αστέρα Τρίπολης.
Το παιχνίδι είναι για την 6η αγωνιστική και θα γίνει την Πέμπτη (4/12) στις 17:15 στο Πανθεσσαλικό στάδιο της πόλης μας. Αναλυτικά οι διαιτητές της εμβόλιμης 6ης αγωνιστικής της Super League: 

ΤΕΤΑΡΤΗ 3/12
Πανθρακικός-Πλατανιάς (Δημ. Στάδιο Κομοτηνής, 15:00)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Στέφανος Μαντάκης (Ημαθίας)
ΒΟΗΘΟΣ: Ιορδάνης Απτόσογλου (Αθηνών)
ΒΟΗΘΟΣ: Χρυσούλα Κουρομπίλια (Δυτ. Αττικής)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Κομίνης (Θεσπρωτίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Δημήτρης Μπέρσης (Αρκαδίας)
Ατρόμητος-Βέροια (Δημ. Στάδιο Περιστερίου, 17:15)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τάσος Παπαπέτρου (Αθηνών)
ΒΟΗΘΟΣ: Αντώνης Καρατζίκας (Αθηνών)
ΒΟΗΘΟΣ: Μιχάλης Καρσιώτης (Κορινθίας)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αλέξανδρος Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Μιχάλης Καλαθενός (Δωδεκανήσου)
ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός ("Οι Ζωσιμάδες", 17:15)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τάσος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
ΒΟΗΘΟΣ: Πολυχρόνης Κωσταράς (Αιτωλοακαρνανίας)
ΒΟΗΘΟΣ: Χρήστος Μπαλτάς (Αχαϊας)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σταύρος Τριτσώνης (Αθηνών)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Χρήστος Δαγκλής (Μακεδονίας)
Κέρκυρα-Πανιώνιος (ΕΑΚ Κέρκυρας, 17:15)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Θανάσης Γιάχος (Χίου)
ΒΟΗΘΟΣ: Χασάν Κούλα (Ξάνθης)
ΒΟΗΘΟΣ: Νεκτάριος Παστρώμας (Δυτ. Αττικής)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Χαράλαμπος Καλογερόπουλος (Αθηνών)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιάννης Σπυρόπουλος (Φθιώτιδας)
Ξάνθη-Καλλονή ("SKODA Ξάνθη Arena", 17:15)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Πραξιτέλης Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
ΒΟΗΘΟΣ: Νίκος Καραϊσαρίδης (Πιερίας)
ΒΟΗΘΟΣ: Γιώργος Γεωργιάδης (Κοζάνης)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ανδρέας Παππάς (Αθηνών)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Δημήτρης Καλύβας (Βοιωτίας)
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Γηπ. "Γ. Καραϊσκάκης", 19:30)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αλέξανδρος Αρετόπουλος (Τρικάλων)
ΒΟΗΘΟΣ: Λεωνίδας Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου)
ΒΟΗΘΟΣ: Νίκος Γεωργαράκος (Αθηνών)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μιχάλης Κουκουλάκης (Ηρακλείου)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Ηλίας Μαζαράκος (Αρτας)
ΠΕΜΠΤΗ 4/12
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός (Γηπ. Παναιτωλικού, 17:15)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μιχάλης Βοσκάκης (Ρεθύμνου)

ΒΟΗΘΟΣ: Μανώλης Βλάσσης (Λασιθίου)
ΒΟΗΘΟΣ: Ιορδάνης Δημητριάδης (Καστοριάς)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημήτρης Θάνος (Γρεβενών)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Δημήτρης Τσορτανίδης (Αχαϊας)
Νίκη Βόλου-Αστέρας Τρίπολης (Πανθεσσαλικό Στάδιο, 17:15)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Αρτας)
ΒΟΗΘΟΣ: Χρήστος Μαγιάννης (Αρτας)
ΒΟΗΘΟΣ: Φλώρος Ελευθερίου (Αθηνών)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σταύρος Μάνταλος (Καβάλας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Θόδωρος Γκαϊτατζής (Δράμας)
ΟΦΗ-Εργοτέλης (Γηπ. "Θ. Βαρδινογιάννης", 19:30)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Απόστολος Αμπάρκιολης (Καβάλας)
ΒΟΗΘΟΣ: Χρήστος Ακρίβος (Αθηνών)
ΒΟΗΘΟΣ: Ιορδάνης Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιάννης Δελφάκης (Αρκαδίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Σοφία Γρυλλάκη (Χανίων)

Δεν υπάρχουν σχόλια :

Δημοσίευση σχολίου