Επικοινωνήστε μαζί μας, στείλτε μας τα άρθρα σας και ότιδήποτε θέλετε να σχολιάσουμε ή να καταγγείλετε στο email: bluewhitepassion@gmail.com

Δευτέρα 11 Φεβρουαρίου 2013

Ήττα από τα Σουφλάρια για τα κορίτσια της Νίκης Βόλου

Ακόμα μια ήττα για τα κορίτσια της Νίκης Βόλου που έχουν βγεί εδώ και καιρό εκτός στόχων. Αν και το πάλεψε το παιχνίδι και θα μπορούσε να το κερδίσει, έχασε από έναν πιο κατώτερο αντίπαλο, από την ομάδα του Α.Ο. Σουφλαρίων με 3-2 σετ χωρίς να επιρεάσει τη βαθμολογική της θέση αυτή η ήττα. Ο αγώνας έγινε στα πλαίσια της
8ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος γυναικών και πραγματοποιήθηκε στο κλειστό του 14ου Γυμνασίου Λάρισας. Τα σετ του αγώνα ήταν: 1ο σετ 21-25, 2ο σετ 25-20, 3ο σετ  18-25, 4ο σετ  26-24, 5ο σετ 15 -6.
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ (Ξανθόπουλος): ΠΑΠΠΑ, ΑΦΕΝΤΟΥ, ΚΟΛΟΒΟΥ, ΤΡΙΠΥΛΑ, ΚΑΠΟΥΛΑ, ΝΤΑΙΜΟΥ,ΠΡΑΣΣΑ(L),ΒΛΑΧΑΚΗ, ΠΑΝΤΕΚΗ, ΣΥΡΟΥ, ΦΟΡΛΙΔΑ(L), ΓΙΑΛΑΜΑ, ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ, ΓΚΙΟΥΛΕ.