Επικοινωνήστε μαζί μας, στείλτε μας τα άρθρα σας και ότιδήποτε θέλετε να σχολιάσουμε ή να καταγγείλετε στο email: bluewhitepassion@gmail.com

Δευτέρα 3 Ιουνίου 2013

"Θέλουμε τον κόσμο μας στο ντέρμπι..." είπε ο Άγγελος Βέρτζος!!!

Βέρτζος: «Διψάμε για την άνοδο» | onsports.grΟ κεντρικός αμυντικός της ομάδας μας, ο σκόρερ στην ισοπαλία με τον Παναιτωλικό, υποστήριξε πως όλοι στην Νίκη Βόλου έχουν δίψα για την άνοδο στην Super League, ενώ τόνισε πως παρά το "απαγορευτικό" του Ολυμπιακού στον κόσμο μας, αυτός όπως και οι συμπαίκτες του, θέλουν τους οπαδούς μας στο πλευρό τους !!!
Αναλυτικά τα όσα είπε στον ραδιοφωνικό σταθμό Sentra 103,3 FM
Για τον αγώνα με τον Παναιτωλικό:

«Έτσι όπως εξελίχθηκε το ματς πήραμε έναν πολύτιμο βαθμό, γιατί αν χάναμε θα απομακρυνόμασταν πολύ από τον στόχο της πρώτης θέσης.
Ο Παναιτωλικός ήταν καλύτερος στο πρώτο ημίχρονο, αλλά εμείς ανεβήκαμε στο δεύτερο ημίχρονο και στο τέλος ισοφαρίσαμε.
Όλη τη χρονιά το πρωτάθλημα έδειξε ότι δεν υπάρχουν φαβορί, πολλά ματς έχουν τον χαρακτήρα του ντέρμπι».
Για το ντέρμπι με τον ΑΣΚ Ολυμπιακό:
«Ήδη έχουμε παίξει δύο αγώνες με τον Ολυμπιακό στο πρωτάθλημα, με τα δύο παιχνίδια να έχουν λήξει ισόπαλα, 0-0 και 1-1.
Η πόλη ζει στο παλμό αυτού του αγώνα, ακούμε ότι η διοίκηση του Ολυμπιακού δεν θα δώσει εισιτήρια, ευελπιστούμε να έχουμε κι εμείς τον κόσμο μας στον αγώνα.»