Επικοινωνήστε μαζί μας, στείλτε μας τα άρθρα σας και ότιδήποτε θέλετε να σχολιάσουμε ή να καταγγείλετε στο email: bluewhitepassion@gmail.com

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 2013

Οι Νέοι Αθλητές 2-1 τον Άθλο (Φωτορεπορτάζ)

Συνέχεια στις νίκες για τους Νέους Αθλητές της Νίκης Βόλου, που κέρδισαν στο "Παντελής Μαγουλάς" τον Άθλο με σκορ 2-1.
Οι "κυανόλευκοι" του Δημήτρη Παρισάκη μετά την εκτός έδρας νίκη τους την περασμένη αγωνιστική επί του Πηλέα, ήθελαν να συνεχίσουν με νίκη και τα κατάφεραν, με αρκετή δόση δυσκολίας όμως.
Η Νέοι Αθλητές βρέθηκαν πίσω στο σκορ, όμως ο Αγκόλι ισοφάρισε σε 1-1, σκορ που τελείωσε και το πρώτο ημίχρονο.

Στην επανάληψη οι "κυανόλευκοι" πάλεψαν για τη νίκη και 20΄λεπτά περίπου πριν από το τέλος, κατάφεραν να πετύχουν το γκολ που τους χάρισε τους τρεις πόντους.
Σκόρερ ο Ευθυμίου, που κατάφερε με το δικό του γκολ να πανηγυρίσει η ομάδα του άλλους τρεις βαθμούς!